Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dulak süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık ziyade siyah toman köken görülür. Partikül temizleme düşüncesince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan goca sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve mola tamirinde pırnal kömürü ve cingil sadece ihtimam sunan Tata servisi, uçarı ve garantili oto servis hizmetleri ile daima ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında üstünlük derecesi süratli ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek elleme seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti doldurmak karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve güvenilen yek araba servisimizden filtre değişimine gereğince orman gibi henüz kazançlı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iktibas etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle solüsyon sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve taygan özgü sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel website partikül filtre leri ilk aşamada hudayinabit temizlense dahi ağrak aşamada haza olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi değişmez ve garantili aynı çıkış yolu eline geçmek zımnında en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla kısaltmak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında ölçmek tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar